Urządzenia elektryczne

Produkcja urządzeń elektrycznych

     Produkujemy urządzenia oraz podzespoły elektroniczne dla naszych stałych i nowych klientów. Chętnie podejmujemy się produkcji urządzeń elektronicznych, na których pomysły wpadają nasi klienci, a nie do końca wiedzą jak je zrealizować. Produkcja urządzeń elektronicznych i maszyn to nasza pasja, stale podejmujemy się nowych wyzwań.
     Produkujemy skomplikowane i trudno dostępne podzespoły do maszyn elektrycznych. Chętnie podejmiemy się produkcji seryjnej oraz okazjonalnej produkcji krótkiej serii urządzeń elektronicznych.

A

Kompleksowa obsługa

Naszym klientom oferujemy projekt, produkcję oraz wszelkie potrzebne testy i certyfikaty. Zgłoś się do nas, a możesz mieć pewność, że wszystkim się zajmiemy.

A

Małe i duże serie

Jesteśmy otwarci na różne produkcje, małe i duże serie, chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Produkujemy urządzenia elektryczne na masową skalę oraz wyjątkowe limitowane edycje w liczbie minimum 100 sztuk.

A

Najlepsze podzespoły i materiały

Sami kompletujemy wszystkie potrzebne do produkcji elementy. Od lat testujemy najlepsze na rynku materiały, które wykorzystujemy do produkcji, ponieważ to dzięki nim jesteśmy w stanie stworzyć doskonały produkt.

A

Bezpieczne produkty

Używamy najlepszych podzespołów oraz technologi przy produkcji, które pomagają nam osiągnąć urządzenia elektryczne dobrej jakości, a co za tym idzie bezpieczne. Sprawdzamy napięcie w każdym urządzeniu z serii.

Zapraszamy do współpracy

Jeżeli masz pomysł na ciekawą produkcję, koniecznie się z nami skontaktuj, chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.
Nasi specjaliści zaprojektują wymyślony przez Ciebie produkt, następnie przejdziemy do produkcji. Możemy zacząć od naprawdę małej ilości.