Silniki

Silniki elektryczne

     Zajmujemy się produkcją silników elektrycznych, klasycznych oraz specjalnego przeznaczenia- w czym jesteśmy wiodącą firmą w Polsce. Nasze silniki przeznaczone są do pojazdów, maszyn przemysłowych oraz sprzętów użytku domowego. Charakteryzują się dużą niezawodnością, wytrzymałością co w połączeniu z naszą profesjonalną i kompleksową obsługą klienci bardzo sobie cenią. Nasze silniki mogą działać pod niskim, średnim i wysokim napięciu oraz stałym i zmiennym. Wszystkie nasze produkty są wykonywane z najlepszej jakości podzespołów, dzięki czemu możemy być pewni za produkty, które tworzymy. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie dla ich potrzeb certyfikaty bezpieczeństwa.

A

Zasilanie napięciem stałym

Produkujemy silniki zasilane za pomocą prądu stałego, zazwyczaj komutatorowe (lecz nie tylko, w zależności od potrzeb), pracują naprzemiennie, zmieniają napięcie elektryczne w mechaniczne.

A

Zasilanie napięciem naprzemiennym

Silniki przyjmujące chwilowe, zmienne natężenie prądu w silniku, przyjmuje wartości dodatnie i ujemne na zmianę, stąd nazwa. Zasilanie najczęściej stosujemy w silnikach indukcyjnych.

A

Najlepsze rozwiązania

W naszych projektach zawsze bierzemy pod uwagę zastosowanie zamawianego silnika, miejsce jego pracy i potrzeby klienta, w ten sposób udaje nam się stworzyć silnik, który najlepiej podpowiada na Państwa potrzeby.

A

Wieloletnia gwarancja

Nasze silniki są objęte minimum pięcioletnią gwarancją. Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, chcemy jedynie, bay czuli się Państwo bezpiecznie, powierzając prace firmy w nasze ręce.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu, chętnie dowiemy się jakich silników potrzebujesz i co możemy dla Ciebie zrobić, abyś był w pełni zadowolony z naszych usług. Nasza praca zawsze zaczyna się w tym samym miejscu, w biurze projektowym.