Nasze starania docenili klienci

Oto kilka z referencji, którymi możemy się pochwalić.

Projekty na najwyższym poziomie technologicznym. Nie znalazłem w naszym kraju konkurencji dla firmy ErgoPower, podchodzą indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem do każdego projektu. Dla naszej firmy wykonali suwnicę elektryczną do hali produkcyjnej, od lat wszystko działa, panowie przyjeżdżają na regularne przeglądy. Nie wyobrażam sobie przy następnej okazji skorzystać z innego producenta.

Firma MatPol

Firmę ErgoPower poznałem na targach nowych technologii w zeszłym roku. Już samo ich stoisko odniosło na mnie ogromne wrażenie, zgłębiłem ich projekty i okazało się, że są całkowicie bezkonkurencyjni, jeżeli chodzi o budowę silników elektrycznych. Do produkcji w mojej firmie stworzyli ich już około 20, dokładnie takich, jakie potrzebowaliśmy.

Podłogi drewniane - Gajewski

Diagnostyka wykonana w tempie ekspresowym jak na maszyny przemysłowe. Dzięki firmie ErrgoPower musieliśmy wstrzymać produkcję jedynie na 68 godzin, co wcześniej nie udało się z żadną firmą. Ponadto panowie serwisanci szybko wykryli usterki i przeszli do napraw, zero tracenia czasu, same konkrety.

Fol-plast - producent worków na śmieci

Firma ErgoPower wykonała dla nas projekty i realizację maszyny elektrycznej służącej do gięcia blachy. Etap projektowania oceniam na duży plus, projektanci bardzo kompetentni i z zamiłowaniem do tego, co tworzą. Reszta to już było zadanie wykonawcy, jestem bardzo zadowolony, maszyna działa bez przerwy od 2 miesięcy, wkrótce spodziewamy się przeglądu, jednak wiemy, że nie mamy się czego obawiać.

Firma Stalobud

Bardzo kompetentna firma, szybki odzew, same konkrety. Co tu dużo mówić, praca sprawna, konkretna i porządna. Od roku korzystamy z podzespołów elektrycznych wykonanych przez firmę ErgoPower, na razie wszystko działa świetnie i myślę, że nie prędko będzie konieczna wymiana.

Barbara G.

Doskonała współprac z projektantami maszyn. Doskonale rozumieją potrzeby klientów, dla naszej firmy musieli wykonać dość skomplikowany projekt, ponieważ potrzebowaliśmy silnik wyjątkowo mocny, a przy tym bardzo lekki. Panowie stanęli na wysokości zadania, dzięki czemu mogą liczyć na kolejne zlecenia z naszej strony.

Viktor C.

Dbamy o relacje z naszymi klientami

To dzięki firmom, które nam zaufały możemy stale się rozwijać i wdrażać nowe pomysły w życie naszej firmy oraz firm naszych klientów.
Bardzo zależy nam na dobrej komunikacji wewnątrz i na zewnątrz, ponieważ jest to klucz do sukcesu. Sukces to również polecenia innych, starając się polecać najlepszych zarpaszamy na strony internetowe naszych klientów: