Nasze realizacja

Najnowsze projekty i realizacje

Silnik komutatorowy

Charakteryzuje się wyjątkowym uzwojeniem, połączonym z komutatorem, po którym szczotki węglowe doprowadzają prąd. Pod wpływem energii magnetycznej i elektrycznej w ruch wprowadzany jest wirnik. Silnik bardzo oszczędny, ponieważ dzięki braku stojaka, nie wykazuje żadnych strat energii. Jest to silnik wykonany na zamówienie naszego stałego klienta w liczbie 20 sztuk. Jest to silnik o dużej mocy kW do wykorzystania w przemyśle.

Separator elektromagnetyczny

Elektromagnetyczny separator metali do zastosowania nad taśmami produkcyjnymi w firmie naszego klienta. Urządzenie ma na celu oczyszczenie surowców z metali. Wykorzystuje moc elektryczną o wartości 20kW. Powstał w oparciu o unikalny projekt naszego inżyniera, dostosowany do całej zabudowy naszego klienta. Maszyna zbudowana jest z najlepszej jakości materiałów. Jest dostosowane do pracy ciągłej z przerwą na przeglądy. W związku z nieustanną pracą separatora, jego diagnostyka zalecana jest co pół roku, po czym należy dokonać wszelkich potrzebnych napraw.

Silnik z hamulcem elektromagnetycznym

Trójfazowy silnik, który charakteryzuje się wyjątkową precyzją i mocą działania (od 30 do 60 kW). Klient, dla którego stworzyliśmy silnik, wymagał, bay charakteryzował się on wyjątkowo szybkim hamowaniem, ze względu na wykorzystanie w przemyśle ceramicznym. Ponadto silnik jest bardzo cichy, dzięki czemu praca przy nim jest naprawdę przyjemna. Silnik możemy wykonać z hamulcem ręcznym lub automatycznym.

Silnik gwiazdowy

Silnik wykonany z wyjątkowo wytrzymałej blachy do pracy w skrajnych warunkach atmosferycznych. Silnik zawiera aż kilkanaście cylindrów i ma obwód dwusuwowy, chłodzony powietrzem. Choć ten rodzaj silników zazwyczaj wykorzystywany jest do samolotów, tutaj klient zdecydował się na taki rodzaj w przemyśle, wymogiem klienta było, aby silnik był możliwie najlżejszy. Udało się to uzyskać dzięki wykorzystaniu lekkiej blachy i konstrukcji, oczywiście bez najmniejszego uszczerbku na jakości wyrobu.

Szeroka oferta

To nasze ostatnie realizacje, jednak w naszym dorobku mamy ich tysiące. Każde nasze dzieło jest Tworzone, aby spełnić indywidualne potrzeby klienta, dlatego każdy projekt jest wyjątkowy. Zapraszamy do kontaktu, nasi projektanci wspólnie z Państwem chętnie stworzą coś, co pomoże funkcjonować firmie.