O nas

Kim jesteśmy?

Z pasji…

     Jesteśmy firmą stosunkowo nie dużą, jednak z ogromnym dorobkiem na koncie. Na polskim rynku elektrycznym działamy od 9 lat. W tym czasie zdążyliśmy powiększyć naszą załogę czterokrotnie, wykonaliśmy tysiące projektów, niektóre z nich naprawdę innowacyjne i docenione na arenie międzynarodowej. Naszą kadrę tworzy 55 osób, w tym inżynierzy, elektrycy i serwisanci. Stale podnosimy ich kompetencje i wspieramy we wszystkich pomysłach. Dysponujemy flotą nowoczesnych technologii, dzięki czemu możemy wszystkie nasze projekty realizować, a co za tym idzie, rozwijają się firmy, które korzystają z naszych usług. Oprócz projektów profesjonalnie dokonujemy kompleksowych przeglądów oraz napraw maszyn i silników elektrycznych w naszej firmie, oraz w firmach klientów. Działamy na najlepszych podzespołach sprowadzanych prosto od producentów, dzięki czemu możemy być pewni za nasze produkty, i dajemy na nie pięcioletnią gwarancję. Nasza praca jest naszą pasją, przekonaj się sam.

Współpraca

Wspłópracujemy z najlepszymi. Dlatego często polecamy naszych kontrachentów. Jeśli szukasz Geodety w Olsztynie koniecznie sprawdź ofertę usług spesjalisy z którym współpracujemy.

pracowników

projektów rocznie

stałych klientów

Zapraszamy do kontaktu

Nie zajmujemy się produkcja seryjną, wszystkie elementy są Tworzone na indywidualne zamówienie klienta, dzięki temu spod naszej ręki wychodzą wyłącznie perfekcyjne produkty. Jeżeli jesteś zainteresowany, zadzwoń do nas lub napisz, przedstawimy ofertę oraz wycenimy projekt lub usługę.