Maszyny specjalne

Produkcja

     Dla naszych klientów dysponujemy kadrą doświadczonych inżynierów, którzy na zamówienie klienta mogą stworzyć niemal wszytko, co jest potrzebne do firmy. Zajmujemy się produkcją specjalistycznych maszyn elektrycznych do przemysłu. Dysponujemy najnowszymi technologiami w zakresie projektowania i produkcji, materiały pozyskujemy z najlepszych zagranicznych producentów. Te wszystkie elementy składają się na maszyny, które będą pracować dla Twojej firmy. Nasi specjaliści dysponują obszerną wiedzę z zakresu automatyki, pneumatyki, mechaniki i wiele więcej. Jeżeli w Twojej firmie potrzebny jest profesjonalny sprzęt, koniecznie się z nami skontaktuj.

 

A

Projektowanie

Projektujemy w najlepszych programach, również w technologi 3D. Na początku pracy każdy projekt dopieszczamy, tak aby nic nas nie zaskoczyło na etapie produkcji.

A

Produkcja

Maszyny w większości produkujemy u nas w zakładzie, wyjątkowo zdarza się, że specyficzne elementy produkujemy w zewnętrznej firmie. Zawsze jednak uzyskujemy 100% praw autorskich i za projekty innej firmy również ponosimy odpowiedzialność.

A

Terminowość

Nie pracujemy nad kilkoma projektami naraz, skupiamy 100% uwagi na konkretnej maszynie, dlatego wszystkie oddajemy na czas. Wiemy, że to właśnie czas w biznesie jest bezcenny.

A

Bezpieczeństwo

Każda maszyna, która wychodzi spod naszej reki, jest poddawana wielu niezbędnym oraz dodatkowym testom. Chcemy mieć bezwzględną pewność, że maszyny są całkowicie bezpieczne dla ludzi oraz otoczenia. Maszyna, która nie dostanie odpowiedniego certyfikatu bezpieczeństwa, nie opuści hali produkcyjnej.

Zapraszamy na konsultacje

Chętnie spotykamy się z klientami, wiemy jakie to dla Państwa ważne, aby mieć 100% pewności, że się doskonale rozumiemy.

Nie ukrywamy, że produkcja specjalnych maszyn to bardzo kosztowne przedsięwzięcie, dlatego doskonale rozumiemy niepokój naszych klientów.

Z naszych usług korzystają