Diagnostyka i pomiary

Oferujemy usługi specjalistów

     Diagnostyka i pomiary sprzętu elektronicznego i mechanicznego w firmie to niezwykle istotna sprawa. Niestety małe firmy, które nie dysponują stanowiskiem pracy odpowiedzialnym za tego rodzaju zadania, często zapominają o regularnych przeglądach. Z pomocą przychodzimy my, kompleksowa zajmiemy się diagnostyką maszyn w Twojej firmie, naprawimy wszelkie usterki. Dysponujemy sprzętem diagnostycznym i pomiarowym, dzięki któremu dokładnie sprawdzimy wszystkie maszyny i urządzenia. Wykonujemy pomiary maszyn elektrycznych i mechanicznych, w tym pomiary prądu stałego i zmiennego. Takie działania są niezbędne, aby zapewnić bezpieczeństwo pracownikom oraz uniknąć wszelkich niechcianych usterek, które mogłyby zatrzymać pracę Państwa firmy.

A

Diagnostyka w miejscu pracy

Nasi specjaliście przyjadą na miejsce pracy maszyn, aby bez zbędnego zamieszania przeprowadzić niezbędne prace. Zdajemy sobie sprawę, że transport niektórych maszyn nie tylko zatrzyma prace firmy, ale bywa i tak, że jest niemalże niewykonalny ze względu na ciężar i gabaryty.

A

Konkurencyjne ceny

Porównując ceny z innymi firmami oferującymi diagnostykę i pomiary, doszliśmy do wniosku, że możemy się pochwalić naprawdę konkurencyjną ofertą. Jesteśmy z tego dumni. Zapraszamy do skorzystania naszej super oferty.

A

Certyfikaty

Jesteśmy autoryzowaną firmą diagnostyczną, dlatego, jeżeli skorzystasz z naszych usług, Twoje maszyny nie utracą żadnych certyfikatów bezpieczeństwa. Wiemy, że bezpieczeństwo to podstawa.

A

Pomiary

W cenie diagnostyki zawsze otrzymają Państwo dokładne pomiary instalacji elektrycznych oraz napięcie prądu stałego i zmiennego w urządzeniach i maszynach.

Zapraszamy do kontaktu

Jeżeli chciałbyś skorzystać z usług diagnostycznych i pomiarowych naszej firmy, zapraszamy do kontaktu.
Umówimy dogodny dla obu stron termin i nasi specjaliści przyjadą na miejsce.
Pamiętaj, że regularne przeglądy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania firmy.