Aktualności

Targi nowych technologii w Warszawie

       Firma ErgoPower miała zaszczyt wziąć udział w tegorocznych targach nowych technologii. Choć w targach bierzemy udział już od kilku lat, za każdym razem jest to dla nas ogromnym wyróżnieniem. Stoisko wśród tylu przodujących firm na rynku było dla nas ponownie nie lada wyzwaniem, któremu, miejmy nadzieję, że podołaliśmy. Jeżeli ktoś z Państwa brał udział w targach, zapraszamy do dyskusji w komentarzach.

      Tegoroczne targi ponownie odbyły się w wielkiej hali na uboczu Warszawy, w tym roku wystawców było aż 145, w tym firma ErgoPower. Nasze stoisko mierzyło 20 metrów kwadratowych i w zupełności wystarczyło, aby zaprezentować nasze najnowsze innowacyjne projekty oraz kultowe już projekty silników czy urządzeń elektrycznych. W tym roku największym zainteresowaniem cieszył się ultralekki silnik dwusuwowy o kształcie gwiazdki, stworzony dla naszego stałego klienta z branży żywieniowej. Na miejscu nasi pracownicy byli gotowi odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania, dzięki czemu stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem.

      Na nas największe wrażenie zrobiły projekty pojazdów elektrycznych, pewnie dlatego, że duża część naszej załogi to mężczyźni i zapaleni fani motoryzacji. Miejmy nadzieję, że i w przyszłym roku uda nam się dostać stoisko na targach nowoczesnych technologii w Warszawie, ponieważ szykujemy coś naprawdę ekstra.

Drzwi akustyczne – jak zadbać o ciszę w domu?

Drzwi akustyczne – jak zadbać o ciszę w domu?

Jednym z najczęstszych problemów mieszkańców miast jest wszechobecny hałas. Ci, którzy mieszkają w szumnych dzielnicach, np. w centrum lub w pobliżu ruchliwych dróg, szukają sposobów na to, jak ograniczyć ilość hałasu w domu. Oczywiście najważniejsze to:...

Zapraszamy do kontaktu

Nie zajmujemy się produkcja seryjną, wszystkie elementy są Tworzone na indywidualne zamówienie klienta, dzięki temu spod naszej ręki wychodzą wyłącznie perfekcyjne produkty. Jeżeli jesteś zainteresowany, zadzwoń do nas lub napisz, przedstawimy ofertę oraz wycenimy projekt lub usługę.